Join:

Фото-клуб у Вінниці

nnn

Запрошуємо вас долучитись до організації фото-виставки на тематику "Нічна Вінниця". Реєстрація до 25 січня 2021. 

#interculturalyouthstudio #youthinsight

nnn

У продовження ФОТО-КЛУБ 2018-19:

Як будь-яке мистецтво, фотографія відображає світосприйняття людини, особливості її уяви і ставлення до життя. Щоб відчути світ, варто спочатку відчути та відкрити себе… і краще це зробити з фото!

Саме тому, для Тебе, "Центр розвитку Пангея Ультіма" у співпраці із Молодіжним центром "Квадрат" запускає спільний Мега-Крутий проєкт «VINNYTSIA PHOTOGRAPHY Club». Ти хочеш робити нереально класні фото, використовуючи при цьому лише свій креатив та фантазію? Тоді ми допоможемо тобі розкритися! Будь впевнена/ий - ти здобудеш не лише навички роботи зі створення дивовижних фотографій, яким заздритимуть підписники в Instagram та інших соціальних мережах, але і перетворишся на фото-казкаря/ку! 

Участь буде цікавою для молодих людей, що професійно займаються фотографією, або ж цікавляться даним напрямком мистецтва в цілях розширення світогляду та саморозвитку або ж підвищення своїх вмінь.

Своїм досвідом та знаннями ділитимуться Paul Morgenstern - досвідчений мандрівник та волонтер ESC з Нідерландів та майстерний та талановитий вінницький фотограф Віталій Дубров. Мова зустрічей ФотоКлубу англійська з перекладом на українську. Захід повністю безкоштовний, а кількість місць як завжди обмежена! Тому, встигни зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/GwWUBTu6waRxeXrC8 Наявність власної професійної фототехніки вітається але не є обов'язковою!

Розпочинаємо вже 16.11.2020 р. та щопонеділка о 18:00 чекаємо на Тебе! 

Усі учасники можуть постити свої фотографії або цікаві новини на нашій групі у Facebook, також у нас є сторінка у INSTAGRAM. Ці ресурси - місце обміну фотографіями, ідеями, порадами та досвідом.