Join:

Турецький клуб, вперше у Вінниці! ????????????????????????

Завітайте до нас, якщо бажаєте дізнатися більше про цю колоритну країну????????, вивчити фрази, які допоможуть вам у базовому спілкуванні???? та просто провести час у цікавій компанії????????


Ведучі клубу – Ібрагім Тамер і Фаті Ахмет Тилиолу ????????‍???????????? - волонтери, учасники програми Європейський Корпус Соліарності:
▫️Ібрагім – студент-політолог, який також створює якісний медіа контент???? і удосконалюється у цій сфері. Ібрагім багато подорожував азійськими країнами????, зокрема, три роки жив і навчався в Малайзії. Він дуже освічений і ввічливий, справжній джентльмен✨
▫️Фаті – 25-річний молодий турецький хлопець, за освітою інженер сільського господарства???????? Він дуже відкритий, товариський, енергійний. Фаті любить подорожувати і відвідав багато європейських країн????????
З цими хлопцями вам точно не буде нудно, адже вони зруйнують всі ваші стереотипи????

ВХІД ВІЛЬНИЙ

⏰Коли? - 18:00-19:00, 12 травня (КЛУБ ПРОХОДИТИМЕ НА РЕГУЛЯРНІЙ ОСНОВІ, АЛЕ РАЗ НА ДВА ТИЖНІ. Слідкуйте за нашим РОЗКЛАДОМ????Де?- в наших друзів - партнерів у молодіжному центрі “Квадрат” Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат"

#pangeyanfe #pangeyaultima