Join:

#pangeya_wanderlust

Чи задумувались ви, якими справжніми мотивами керується людина, котра хоче зростати власні компетенції, розвиватись та пізнавати? Чи не основним із цих мотивів є бажання подорожувати, відкривати незвідані місця та зустрічати нових людей? Так, ця підсвідома тяга до пригод змушує нас почати планувати, самодисциплінуватись, а згодом і навчатись всьому цікавому, що може запропонувати нам нове реальне культурне середовище і справжній людський діалог. Той/та, хто переконались в силі неформальної освіти вже ніколи не уявлять її роздільно від процесу подорожі, зустрічі із новими людьми та культурного пізнання.

За сезон наша організація відправляє десятки молодих людей на проекти мобільності і неформальної освіти за кордон та приймає в Україні іноземну молодь. Всі вони отримують не лише знання, навики чи формують ставлення, а й отримують невичерпний заряд емоційного натхнення через нові знайомства, нові місця та культурний обмін. В кожній поїздці за проектом мобільності неформальної освіти у учасників стаються маленькі та великі відкриття. І тому ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПАНГЕЯ УЛЬТІМА запрошує ділитись такими враженнями на сторінках власних профілів у Instagram!

#pangeya_wanderlust це конкурс фото у Instagram серед учасників програм мобільності. В конкурсі беруть участь лише фото, зроблені учасниками на проектах мобільності, котрі організовані ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПАНГЕЯ УЛЬТІМА. Вкінці кожного календарного року наша організація збиратиме такі фото-історії та ваші фото-натхнення і за підсумками найбільш активних профілів роздаватиме класні призи та заохочуватиме учасників конкурсу багатьма крутими можливостями!

То що тобі потрібно зробити?  

Нічого особливого крім як бути уважним до тих моментів власного натхнення під час наших проектів, котрими тобі хочеться поділитись через Instagram допис (із фото) із своїми друзями. Підвантажуй фото і підписуй його коротенькою, до двох речень, історією, що відбувається на ньому і тегай:

#pangeya_wanderlust #pangeyaultima

В конкурсі прийматимуть участь лише фото, що дотримуються наступних вимог:

  • Фото має бути художнє, із сенсом і бажано щоб автор/ка намагались підвантажувати фото гарної якості;

  • Невеличкий підпис (2 речення максимум) про те, що відбувається на фото;

  • Наявність обох хештегів #pangeya_wanderlust та #pangeyaultmia обов'язково;

  • Фото зроблене на проектах мобільності та неформальної освіти за участі ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ПАНГЕЯ УЛЬТІМА.

Координатори ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ПАНГЕЯ УЛЬТІМА вкінці календарного року підсумують усі дописи та найактивніші учасники конкурсу, котрі дотримались усіх вимог - отримають від нас подарунки та будуть запрошені до участі у нових проектах мобільності та неформальної освіти.

Ми запрошуємо вас ділитись своїми цікавими, душевними історіями та відкриттями! Поширюйте своє натхнення з проектів ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ПАНГЕЯ УЛЬТІМА! І пам'ятайте, що неформальна освіта це надпотужний інструмент зростання, котрий заснований на внутрішній мотивації людини до нового досвіду через культурний та міжособистий обмін.

Щоб переглянути приклади дописів #pangeya_wanderlust наших учасників - перейдіть за посиланням.