Join:

Terra Incognita

#terraincognitaproject

nnn

Terra Incognita: відкриваючи приховані куточки для міжкультурної досвідної освіти...

Концепт Terra Incognita побудований на потребі зберігати та відкривати автентичний культурний спадок в малих і віддалених громадах та використовувати його як контекст для досвідної освіти та міжкультурного спілкування людей. В малих і віддалених громадах криється великий культурний спадок і наша задача віднайти його та створити умови міжособистого спілкування людей навколо нього. 
ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НА БЛОЗІ ПРОГРАМИ TERRA INCOGNITA
В сім'ю проектів Terra Incognita входять:
1) Terra incognita: experiential education and creative tourism to raise economic prospect of youth in rural area. Проект реалізується чотирма партнерами: нашою організацією і Еко-центром у Стіні (Україна), Innovators' Valley (Литва), Eko-Centar Latinovac (Хорватія) та Active Bulgarian Society (Болгарія) в межах ключової акції 2 розділу побудови спроможності молоді програми ЄС "Ерасмус Плюс". Партнери планують розширити практичні результати проекту та методологічні напрацювання за межами партнерської групи та їх цільових громад.
nnnПартнери в проекті об'єднуються щоб дослідити напрямок досвідної освіти (experiential education) та креативного туризму, інтегрувати процес розвитку цього напрямку у власні цільові громади та залучити місцеву молодь як бенефіціарів та реалізаторів таких програм для зовнішніх груп людей.
  • Вмотивування та гайдинг молоді із сільської місцевості, де працюють партнерські організації, розвиток їх навичок та компетенцій, особливо ініціативності та підприємництва; 
  • Збільшення в'їзної мобільності в громади, де працюють партнери, особливо завдяки розвитку навчальних та інших креативних програм із досвідним компонентом: пригодницький, дослідний туризм, подієві та культурні програми;  
  • Посилення міжсекторальної співпраці в громадах, розвиток стратегій використання напрацьованих методологій з метою покращити економічні перспективи місцевого населення. Включення місцевої молоді у розвиток та впровадження тематичних програм;
  • Обмін досвідом на міжнаціональному рівні та міжнародний нетворкінг платформ, що залучені у сільський розвиток та соціальне підприємництво у власних цільових громадах.
 2) Terra Incognita GUF-UKR YE. Цей проект просуває міжконтинентальні зв'язки через білатеральний обмін молоді із України та Французької Гвіани у Південній Америці. Малі громади у обох країнах відкривають для учасників власні традиції, побут та історію через воркшопи, культурні зустрічі та практичні заняття. Проект реалізується за підтримки програми Erasmus Plus та Французького Національного Агентства у співпраці із громадською асоціацією Peupl'en Harmonie (Кайєнна).