Join:

Outward Bound Croatia це член відомої світової мережі шкіл Outward Bound International, однієї з лідерів у програмах досвідної освіти. Основними напрямками діяльності є інноваційні навчальні програми на природі для учнів шкіл та молоді з особливим фокусом на молодь із меншими можливостями.

Програми включають курси на природі, тренування різним технічним та спортивним навикам, навчання доланню фізичних та ментальних викликів та побудова впевненості, розкриття власного потенціалу. що потім може застосовуватись у повсякденному житті.

Особлива увага також надається соціальній та екологічній відповідальності та розумінню впливу індивіда на групу та суспільство.

nnn

https://www.outwardboundcroatia.com/en/

Відгуки учасників з проектів у OBC:

Наша організація надасть вам необхідну практичну та особисту підтримку в організації участі вашого проекту European Solidarity Corps у Outward Bound Croatia. Перевірте наш список актуальних проектів на наявність вакансій саме у них. Також ви можете подати свою заявку наперед на випадок вакансія у Outward Bound Croatia з'явиться у майбутньому. Для цього заповніть цю АНКЕТУ, або відправте резюме на адресу    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.