Join:

nnn

Кампанія Молодіжного Лідерства це цикл зустрічей, тренінгів та презентацій міжкультурної команди Центру розвитку Пангея Ультіма для молоді у малих громадах, освітніх навчальних закладах та у інших публічних просторах. Метою зустрічей є пропагування активної громадянської позиції серед молоді, заохочення лідерства, представлення можливостей особистого зростання, молодіжної мобільності і неформальної освіти. Власне методики неформальної освіти активно використовуються ведучими і організаторами КМЛ Центру розвитку Пангея Ультіма та сприяють кращому мотивуванню учасників.
Ми заціаквлені у зрощенні покоління лідерів і побудові сталих комунікаційних мереж для масштабування лідерських проектів у майбутньому серед учасників цього руху.

***

Якщо ви бажаєте запросити до себе представників Центру розвитку Пангея Ультіма для організації заходів КМЛ - зверніться за емейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або телефоном +38(097) 640-27-56 (Ярослав).

#youthleadershipcampaign