Join:

nnn

#youth4culfuture

You(th) 4 Cul/Fu(ture) це проект Ключової Акції 2, програми Ерасмус Плюс "Побудова спроможності у сфері молоді у країнах східного партнерства", що реалізується 10ма організаціями із різних країн Європи за координування молдовської організації ADVIT (Кишинів). Наша організація є партнером та мультиплаєром місцевого впливу на цільову аудиторію - молодь категорії NEET, яка цікавиться культурним підприємництвом.

Обгрунтування:

Люди із креативним складом характеру, зацікавлені в мистецтві та культурі, часто не забезпечені належними можливостями навчання для ефективного адміністративного лідерства в цій сфері. У той час як креативна та культурна індустрія вже рекомендує себе у світовій практиці як взаємно виграшний сценарій для обох сторін: роботодавця та молодих людей, зацікавлених в культурі та мистецтві, в країнах східного партнерства досі не налаштовані механізми підтримки цього процесу на державному рівні і існує дезорієнтація сторін у розвитку саме культурного підприємництва.

Цілі проекту:

Даний проект переслідує мету розвинути навчальні інноваційні шляхи до зменшення рівні безробіття серед молоді категорії NEET (ті, що не працюють і не навчаються) через культурне та креативне підприємництво. Наш проект підготує структурний підхід до підготовки та навчання молоді про те, як інтегрувати підприємництво у процес розвитку креативних ініціатив і як стимулювати соціальний компонент серед культурних бізнес стратегій.

Проект підтримає безробітних молодих людей в їх потребі реалізовувати креативні ідеї і забезпечить їх навиками підприємництва щоб змогти монетизувати свої культурні та креативні компетенці та знання. Молодіжні працівники та цільова аудиторія проекту отримають теоретичні знання про культурну економіку, креативні ініціативи і розвинуть техніки щоб розвинути своє креативне, критичне та підприємницьке мислення.

Проект багатоетапний і включатиме активності мобільності та побудови спроможності. Відповідальні за проведення проекту: Ярослав Геращенко ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та Крістіна Кіцула ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).