Join:

Австро-Німецький клуб

nnn

З жовтня 2017 року наша організація в партнерстві із ГО "Наше Поділля" та Креативний простір "Level 80" (вул. Магістратська, 80) продовжать проводити "Австро-Німецький клуб" за участі волонтерів ЄВС із Австрії Ніколауса Катцльбергера та із Німеччини Фрідеріке Вюрст.

Австро-Німецький клуб буде місцем, де відвідувачі бібліотеки жителі міста Вінниця та гості міста зможуть не лише вивчати німецьку мову, а й зможуть дізнатись більше про величні та різноманітні культури Німеччини та Австрії.

Нагадаємо, що раніше нашою організацією та партнерами вже було організовано Австро-німецький клуб під керівництвом Сабіне Манхартсбергер (Австрія) та Німецькі розмовні клуби, котрі прводили волонтери Міхал Ружицкі та Тереза Мюнніх. Тому ми запрошуємо відвідувачів тих клубів продовжити заняття із новими волонтерами Ніколаусом та Фрідеріке, котра сповнена ідей та бажання навчати людей мові та ділитись своєю культурою:

nnn

Grüß euch, liebe Leute!
Wir sind Friederike aus Deutschland und Nikolaus aus Österreich und wir veranstalten ab sofort den Austro-German Club für euch!
Wie letztes Jahr gibt es auch diesmal wieder neben Deutschsprechen Einblicke in die deutsche und österreichische Kultur.
Nächsten Mittwoch um 17:30 geht es los, wie gewohnt in der Timiriaziev Bibliothek (Soborna 73, basement level)!
Wenn ihr Zeit und Lust habt, seid ihr alle herzlich Willkommen!
Liebe Grüße und bis bald,
Wir freuen uns auf euch!

Achtung: neuer Termin ist Mittwoch!

Заняття будуть наповнені інтерактивними вправами як ігри, перегляд відео, співання пісень, а також інформацією про культурні особливості та традиції Німеччини та Австрії. Тому запрошуємо Вас щовівторока о 17:30 (до 18:50) сюди: Креативний простір "Level 80" (вул. Магістратська, 80). Вхід БЕЗКОШТОВНИЙ! 

nnn

Приєднуйтесь до спільноти на Фейсбук "German club in Vinnytsia".

До зустрічі!